piątek, 13 września 2013

listy dla męża na czas mojej nieobecności

Matko Boska - pierwszy raz od urodzin Tomutka zostawiam go samego z Tatą! Jestem przerażona, choć wiem (muszę wiedzieć), że mój mąż sobie poradzi.
Tomutek ma już 15 miesięcy i woła, gdy chce jeść. Pokazuje, że chce spać lub pić, więc z głodu i ze zmęczenia nie padnie, ale mimo wszystko...
...się boję, że coś może być nie tak i jeszcze nie wyszłam z domu a już za nim tęsknię.

Dziewczyny, czy to jest normalne?????

Lista dotycząca spraw ogólnych

Zostawiłam dla męża szereg różnych list i zapisków, pokupowałam i pomroziłam jedzenia, jakbym wyjeżdżała na co najmniej tydzień, a mnie nie będzie tylko dwie doby!! A może to za dużo?
 Oczywiście nie muszę nikogo przekonywać, że sama wszystko zawsze robię najlepiej i ze mną dziecku nie może się stać krzywda, a z ojcem... no cóż może być przecież różnie, bo tatko to nie mamusia:)

Jak Wy zostawiacie mężów z dziećmi? 
Czy też ogarnia Was taka panika?


Lista dotycząca jedzenia i spania Tomka.

Karteczki pomocnicze...

A to zdjęcie poglądowe:)


Trzymajcie za mnie kciuki, bym nie zawróciła w ciągu dwóch godzin i bym przeżyła bez synka te dwie długie doby!!
Tak na marginesie, czy takie coś kiedyś przechodzi i po jakimś czasie już normalnie wychodzi się z domu bez wyrzutów sumienia?
Oj muszę nad sobą popracować, bo to chyba nie jest normalne:)))))Bardzo dziękuję wszystkim za odwiedzenie mojego posta!!!
Gorąco zapraszam do dyskusji i komentarzy, a także do obserwowania mojego bloga. 
Na pewno będą jeszcze ciekawe konkursy!!!:))))
Chwalcie się swoimi dzieci i osiągnięciami związanymi z wychowaniem, a tym samym pomagajcie w wychowaniu innym.

6 komentarzy:

 1. hahaha :) Czy Twój mąż to idiota z dwoma lewymi rękami :)Chyba nie !!! Pewnie za takiego byś nie wyszła. Potwierdzam przesadziłaś i to sporo :) Ps. Tylko się nie obraź :) za ten mój komentarz :)
  Musisz nad tym popracować, bo zrobisz z Tomka w przyszłości niedorajdę życiową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, broń Boże by mój Syn nie był jakąś niedorajdą:)! Ktoś kiedyś powiedział i gdzieś to przeczytałam, że najważniejsze, by wychować dzieci przede wszystkim dla innych, a nie dla Siebie:) Tak mam zamiar właśnie zrobić, więc nad tym będę pracować:) I chyba muszę częściej zostawiać męża z Synkiem:) Serdecznie pozdrawiam:)

   Usuń
 2. heehehe, nieźle. Mój mąż pewnie 90 % z tych zapisków by nic nie wiedział. Ja na szczęście nie obawiam się i bardzo często zostawiam chłopaków z tatą. Nie przejmuj się i uwierz w męża. A jemu też bedzie miło, ze mu ufasz w tej kwestii. Zostanie doceniony. A na mężczyzn to działa. Pamiętaj po powrocie Go pochwalić. Nawet jak coś mu z tych zapisek umknie, bo na następny raz już nie będzie chciał z Tomutkiem zostać.;-))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak sobie myślę że to pierwszy nasz dzidziuś i dlatego wierzę, że najlepiej wszystko zrobię ja sama, a nie mąż:(. Teraz tak myślę, że ten wyjazd zrobił dobrze dla mnie i dla męża. Dużo przez to się nauczyliśmy, może nawet nieświadomie. Ja przede wszystkim tego, że świat się nie zawalił i syn oraz mąż żyją i mają się dobrze:) Pozdrawiam:)

   Usuń
 3. Mój po pracy zajmuje się Kają ze mną po równo, więc nie muszę, ale jak jechałam do lekarza lub na uczelnię to taką listę robiłam teściowej. :p
  Na pewno sobie poradzi chłopina Twoja. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcześniej mój mąż zostawał oczywiście także z synkiem, ale nie na noc, a tym bardziej na dwie:))), więc na krótko nie boję się zostawić męża z synkiem:) Jednakże lista zawsze może się przydać:))) Wiem to nadgorliwość z mojej strony:((( Gorące pozdrowienia:)

   Usuń