niedziela, 22 marca 2015

Rodzinne kalendarze - na biurko:)

Nasza trójca podczas zabawy na placu zabaw - jeszcze przed weekendem, kiedy było słońce:)Tatuś w pracy:) To mogła by być jedna ze stron Rodzinnego kalendarza. Choć może nie, bo tatusia brakuje:(


Zdarza mi się, że czasami coś planuję, obiecuję sobie, że to właśnie zrobię i tak to przesuwam, że ostatecznie nic z tego nie wychodzi. Albo chcę coś zrobić i mam koncepcję, ale nie mogę znaleźć kogoś, kto mi to wykona. Tak właśnie było pod koniec ubiegłego roku, gdy miałam zrobić nasze rodzinne kalendarze dla dziadków, rodziców chrzestnych i dla nas. Oczywiście nie ma problemu ze znalezieniem wykonawcy kalendarzy. Dużo teraz takich drukarni na rynku, więc nie bardzo nawet trzeba się wysilić, by kogoś znaleźć.
Wszystko ok, ale ja chciałam zrobić dla wszystkich kalendarze na biurko, na stół, czy na szafkę. Wszędzie pełno takich ściennych kalendarzy, które nie zawsze jest gdzie powiesić. Miałam więc taki plan, że zrobię hurtem (wówczas wyszło mi 12 sztuk) kalendarze z naszymi dziećmi (właściwie z nami), nieco mniejsze niż te ścienne, łatwe do przestawiania i raczej na biurko. Plan nie wypalił, bo nie bardzo znalazłam drukarni, która by to zrobiła i do tego przez Internet. Nie za długo szukałam, nie miałam czasu etc. O temacie zapomniałam i tyle.
A tu przedwczoraj przeglądam strony i szukam drukarni do wydrukowania czegoś i proszę, co znajduję? Tak, tak znajduję Internetową Drukarnię Cyfrową, która robi wszystko to, co chcę i dodatkowo także pożądany przeze mnie w minionym roku kalendarz na biurko. Oferta ciekawa, ceny konkurencyjne. Tylko dlaczego tego nie znalazłam wcześniej? Oto jest pytanie... A odpowiedź bardzo prosta. Jak coś się szuka, to zazwyczaj nie po tych wyrazach, co się chce, albo przegląda się strony mało umiejętnie lub nie wchodzi się głębiej w wyszukiwarkę i człowiek bardzo szybko rezygnuje. W przypadku tej drukarni generalnie oferta jest bardzo bogata i przede wszystkim bardzo dobre ceny:)
Hmm... tak pomyślałam, że interesująco było by mieć blogowe kalendarze na biurko:)
Co o tym myślicie?
W związku z tym, że gdy czegoś szukam to nie mogę znaleźć, od teraz będę zapisywać to co może mi się przydać, a czego raczej normalnie nie będę mogła szybko wyszukać. Tak jak na przykład powyższa drukarnia.

Tymczasem do tej pory żałuję, że nie zrobiłam kalendarzy na biurko dla naszej rodziny:(

4 komentarze:

 1. Ja takich rzeczy szukam najpierw na allegro, tam wywołuję zdjęcia i tam zamawiam kalendarze dla dziadków, polecam bo często przez allegro można trafić fajną promocję :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł! Mnie zawsze do takich gadżetów mobilizują jakieś okazje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy pomysł. Jak już się skusisz, stworzysz kalendarz i go wydrukujesz to pokaż koniecznie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja robiłam takie kalendarze tu http://www.viperprint.pl/eprint8/nr/KSP01/ jako prezent dla gości na chrzciny córki i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Jak dla mnie to o wiele lepszy pomysł niż czekoladki niż ciasto po chrzcinach lub weselu, bo zawsze coś zostanie po tej osobie :)

  OdpowiedzUsuń