sobota, 3 września 2016

Moje zaległości blogowe

Nasza czwórka na spacerze. Tata w pracy:))) - Gorąco Was pozdrawiamy:)))

Długo mnie tutaj nie było, więc mam spore zaległości do nadrobienia. Jedno jest pewne przez te kilka miesiący toczyło się u nas całkiem zwyczajne życie podobne do wielu innych dużych rodzin.
Ot co,  dzieci nam sporo urosły, byliśmy na wakacjach, doszłam bardziej do Siebie po cesarce (przynajmniej na tyle, by móc swobodnie ćwiczyć), jakoś sensowniej poukładałam nam życie domowe, by nie pogubić się w tym wszystkim, byliśmy z dziećmi w kilku ciekawych miejscach, przetestowaliśmy pięcioosobowe wyjazdy poza miasto, odwiedziliśmy rodzinę i przegadaliśmy z mężem tysiące wieczorów, by udoskonalić funkcjonowanie naszej rodziny.  Jestem w tym momencie znów bogatsza o to, jak żyć i funkcjonować w dużej rodzinie, jak podchodzić do wychowania dzieci i czym się nie stresować w ogóle. To oczywiście kropla w morzu tego, co mnie jeszcze czeka, ale nie na darmo ktoś kiedyś powiedział, że uczymy się całe życie.

We wrześniu dzieci poszły już do żłobka i przedszkola, więc będę miała odrobinę czasu i dla Siebie (oby dzieci nie chorowały). Dlatego będę tu częściej. 
Postaram się poruszyć tematy, o których pytacie, tu między innymi sprawa z ZUS, nasza kuracja na powiększone migdałki u Tomka, jak wychodzę na spacer z trójką maluchów?, jak organizuję sobie życie w rodzinie 2+3.

Odpiszę także na zaległe maile. Starałam się być z nimi na bieżąco, pomimo to pozostały mi jeszcze jakieś małe zaległości. 
Z góry bardzo dziękuję za wyrozumiałość.

9 komentarzy:

 1. Czekamy zatem cierpliwie na powrót do blogosfery 😀

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie wyglądasz, Kamilko! Cieszę się, że do nas wracasz. Jestem bardzo ciekawa jak zorganizowałaś Wasze życie. Buziaki i czekam na więcej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wyglądasz z Maluchami ☺ pozdrawiam Was mocno

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wyglądasz z Maluchami ☺ pozdrawiam Was mocno

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, że udało się Pani znaleźć małą chwilkę, aby napisać kilka słów. Dzieciaczki faktycznie urosły. Fajnie, że udało Wam się spędzić cudowne wakacje. Czekam na więcej wpisów, pozdrawiam Weronika

  OdpowiedzUsuń
 6. Dlaczego należy czytać dzieciom od małego?
  Sprawdźcie co na ten temat mówią naukowcy i inne mamy :)
  Zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. ja też mam więcej luzu kiedy dwójka poszła do szkoły i przedszkola a 3 śpi słodko czas na spokojną kawe i blogi lub czytanie książek zawsze musi się znaleść :D wyszystko jest do ogarnięcia tylko trzeba chcieć :D

  OdpowiedzUsuń