piątek, 31 marca 2017

Tupcio Chrupcio - to nasze obecne czytelnicze hity!:)

Tupcio Chrupcio
Nasze tytuły z serii o Tupciu Chrupciu:)

Lubię czytać, sama dla Siebie i dla dzieci. Dlatego chętnie się z Wami dzielę tym, co zakupuję moim Maluchom i co im się podoba. W poprzednim miesiącu pisałam (TU) o Tupciu-Chrupciu i jego przygodach. Wspominałam też, że zamówiłam w internecie więcej przygód Tupcia Chrupcia i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.
Oto one - na zdjęciu powyżej:) 

Mamy w zestawie 8 tytułów. Zakupiłam te, które nas także dotyczą, bo te książeczki spełniają podwójną rolę. Są bajkami, ale do tego każda z nich kończy się morałem, jak radzić sobie w życiu. Każde opowiadanie to jeden problem małej myszki, która uczy się, jak się zachowywać i jak reagować w podobnych sytuacjach. To seria raczej dla przedszkolaków lub starszych żłobkowiczów, czyli akurat dla Tomka i Karinki. Dzieci dowiadują się, że takie problemy, jak mają oni w przedszkolu i żłobku, mają także inne dzieci i zwierzątka. Słuchają podczas czytania, jak sobie z nimi radzić, kogo prosić o pomoc, jak reagować i czym się nie przejmować (i dlaczego). Poza tym książeczki te są bardzo kolorowe i mają olbrzymie obrazki, co większości dzieciom pasuje:)

Bardzo lubimy tą serię i wałkujemy ją obecnie niemalże codziennie. Ja z mężem znamy już oczywiście wszystko prawie na pamięć:))))
Czasami prosimy tylko dzieci, by choć dziennie czytać po jednym tytule i by nie pojawiał się ten sam także następnego dnia;)


 A poniżej z każdej książki losowo wybrane strony, oczywiście z pięknymi obrazkami:))) Ja tą serię szczerze i gorąco polecam i najlepiej z księgarni internetowej, w której są dobre ceny, bo po co przepłacać. Zwłąszcza, że cena tych książeczek waha się między 14 a 24 zł.

Tupcio Chrupcio

Tupcio Chrupcio

Tupcio Chrupcio

Tupcio Chrupcio


Tupcio Chrupcio

Tupcio Chrupcio

Tupcio Chrupcio


1 komentarz: