piątek, 23 grudnia 2016

Spokojnych Świąt:)

Karinka, Klara i Tomutek w komplecie:)

No i są kolejne Święta! Kolejny rok dobiegł końca i kto by pomyślał, że pod koniec 2016 roku będę miała swoją dużą rodzinę i trójkę cudownych małych rozrabiaków? 
Nikt, nawet ja sama:) Spójrzcie na zdjęcia (mini sesja naszych maluszków), jak oni już wyrośli. Oj, te kochane, uśmiechnięte mordki:)))

Ten ostatni rok minął mi jeszcze szybciej niż poprzednie. Praca przy trójce dzieci jest tak intensywna i ciągła, że czasami mylą się dni i tygodnie, a miesiące uciekają.

Tym razem na Wigilię idziemy do cioci, więc odeszła mi praca związana z przygotowaniem świątecznej kolacji i bardzo się z tego cieszę. Bez tego zawsze u nas bardzo dużo się dzieje. Poza tym miło jest znaleźć się u kogoś na Wigilii i zobaczyć coś nowego, spróbować coś odmiennego i spotkać się z innymi. Ciekawe, jak będzie:)?
Dla samych siebie nie przygotowywaliśmy zbyt wielu potraw typowo wigilijnych, ale mamy śledzie, makiełki, łososia w galarecie, pierogi z kapustą i grzybami oraz barszcz z uszkami. W sumie, to całkiem sporo:)))). Do tego wszystkiego dokupimy jeszcze jakieś ciasto, tak w razie czego, gdy przyjdą goście:) i wszystko gotowe.
Od jakiegoś czasu nie przygotowujemy zbyt wielu potraw, bo nie zjadamy tego, a żal wyrzucać. Nasze dzieci obecnie też nie są wymagającymi smakoszami, więc nie można liczyć na nie w kwestii nowego lub świątecznego jedzenia. Niestety muszę w każdej sytuacji przygotowywać zazwyczaj ich ulubione potrawy, by w ogóle coś zjadły:(
Dzieci bardzo się cieszą ze Świąt, a my cieszymy się razem z nimi:)

Tymczasem życzę Wam wszystkim spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Usiądźcie na chwilę z dziećmi i z rodziną, porozmawiajcie, pośmiejcie się i bądźcie razem. To czas przewidziany dla nas i warto go dobrze spędzić. 
Dużo zdrowia, spokoju, miłości i cierpliwości dla Was:)

Tomutek ze swoją Klarusią:)

Karinka z siostrzyczką:)

Klarisa potrzebuje drzemki i ta musi być bez względu na okoliczności:))))


2 komentarze:

 1. Cudownych świąt w rodzinnym gronie:) Piękne masz te dzieci; )
  Ściskam serdecznie!
  martaimama.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-) A dla Ciebie spokojnego nowego roku :-) Zdrowia, pomyślności, miłości i spełnienia marzeń :-)

   Usuń