środa, 29 marca 2017

Dzieci u fryzjera:)!

Tu z Karinką podczas pobytu u fryzjera:)

W marcu zabrałam dzieci do fryzjera. Oczywiście z każdym byłam osobno, bo razem raczej jakoś wolimy jeszcze nie chodzić. Gdyby mógł być z nami tata to co innego, ale trójka dzieci u fryzjera bez pomocy to murowane kłopoty;)

Karince bardzo wolno rosną włosy i niechętnie je obcina, ale niestety ich wygląd czasami pozostawia wiele do życzenia, dlatego fryzjer jest niezbędny.

Tomek chętnie chodzi do fryzjera i o ile można, to wolimy, by fryzjer troszkę pokombinował, by od czasu do czasu można było Tomkowi ułożyć jakąś ciekawą fryzurę, np. jak na zdjęciu poniżej:))) 

Z Klarą byłam pierwszy raz i przy trzecim dziecku nie przejmowałam się nie wiadomo skąd wziętą zasadą, że dzieciom do ukończenia pierwszego roku nie ścina się włosów. Niby dlaczego? Klara miała z jednej strony wytarte włosy na głowie, z drugiej przesadnie długie, dlatego zdecydowałam, iż ją ogolę. Wówczas włosy zaczną rosnąć równomiernie i przynajmniej będzie jakoś wyglądać. A że teraz jeszcze dziecko chodzi w czapeczce to i tak nie widać, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Zresztą w przypadku moich dzieci długo nie było wiadomo, czy są chłopcem, czy dziewczynką. Nam włosy rosną bardzo wolno, więc nie ma szans, by przez rok dzieci miały długie włosy.

Obecnie Klarze świetnie odrastają włosy i do tego bardzo równomiernie. Klara staje się już też dzieckiem bardziej mobilnym, przez co tak dużo nie leży, a raczej jest w ruchu i włosy już się nie wycierają. Podjęłam więc dobrą decyzję:-). 
A poniżej moje dzieci na zdjęciach u fryzjerów:-) Kiedyś będzie, co wspominać.

Skupiona i wyciszona Karinka:)


Karinka już po obcinaniu:)


Jeszcze fotka z mamusią:)

Klara na początku się troszkę bała, ale później wszystko było już ok:))) Tu już po goleniu:)


Tomek na krześle u fryzjera:))

Mój przystojniaczek:)))

3 komentarze:

  1. Oj tak, przy trójce dzieci bez pomocy pójście do fryzjera jest praktycznie niemożliwe :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow, Tomek wygląda suuuuper. Moja dziewczyny uwielbiają wizyty u fryzjera. Im z kolei włosy rosną bardzo szybko.
    Pozdrawiamy!

    OdpowiedzUsuń