niedziela, 1 stycznia 2017

Na Nowy Rok 2017...

Nasza rodzina w komplecie:) Kto do kogo podobny:)?

W związku z tym, że na dworze jest bardzo zimno, a ja kocham ciepło, to składam Wam życzenia (wraz z naszą rodzinką) jeszcze z ciepłych klimatów. To zdjęcie zrobione w sierpniu poprzedniego roku:))))) Bardzo lubię całą serię tych zdjęć z minionych wakacji:))) Mam nadzieję, że w tym roku będziemy mieli więcej rodzinnych i ciepłych wspólnych fotek:)))) i że będzie znacznie ładniejsza i piękniejsza pogoda niż w poprzednim roku, bo nas pogoda nie rozpieszczała.

Kochani...
W Nowym Roku 2017 życzę Wam wraz z moją rodziną
dużo, dużo ZDROWIA:), RADOŚCI z posiadania rodziny i dzieci, OGROMNYCH pokładów cierpliwości, DUŻO MIŁOŚCI, częstych WSPÓLNYCH POSIŁKÓW oraz choć odrobinę CZASU TYLKO DLA SIEBIE i satysfakcjonującej (rozwijającej) pracy zawodowej:)))

Życzę Wam i także sobie, by w każdej rodzinie było tak dobrze, jak na naszym zdjęciu, choć dobrze wiemy, że to poczciwe marzenie, bo w życiu bywa inaczej. Na zdjęciu zawsze wychodzi się bardzo dobrze i uśmiechy są cudne, a życie jest bardziej skomplikowane. Także moje i mojej rodziny. Mam tylko nadzieję, że obecny rok będzie dużo lepszy niż poprzedni:). 
Obyście Wy - kobiety - dostawały często kwiaty od swoich mężczyzn za to, co na co dzień robicie... Mój  mąż podarował mi ostatniego dnia roku 2016 ten bukiet róż i podziękował mi za poprzedni rok. To było bardzo miłe.

5 komentarzy:

 1. Śliczny bukiet i super gest, życzenia również piękne 😊, dzięki Kamila.
  Wam także życzę:
  W Styczniu radości,
  w Lutym miłości,
  w Marcu pogody,
  a w Kwietniu swobody,
  Maj niech zakwita,
  Czerwiec niech bryka,
  Lipiec przypali,
  Sierpień rozpali,
  we Wrześniu - szczescia bez liku,
  tak samo i w Październiku,
  niech Listopad zauroczy,
  a Grudzień miło zaskoczy.
  Tego wszystkiego życzę Wam i sobie Dorota

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna z Was rodzina! :) życzę samych radosnych chwil i spełnienia marzeń: )

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownie wyglądacie razem. Kwintesencja rodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie mój mąż zatańczył a Dzieci szczególnie Mateuszek był w szoku kiedy zobaczył że tata całuje nie w rękę oj teraz to faktycznie rzadko się zdarza... Kochana moje życzenia dla Ciebie są na moim blogu :D więc zapraszam :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedyś napisałam ze syn do męża podobny ale teraz widać ze ma wiele z Ciebie😀Szczęścia w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń